top of page

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Bayramoğlu, çevrenin korunmasına yardımcı olarak kaliteli ve güvenli üretim sürecinden geçmiş ürünleri müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir. İlgili yönetmelik ve mevzuata uyum sağlanmasını asgari standardımız olarak kabul eder ve bu amaçla elimizden gelen her türlü gayreti gösteririz. Çevre kirliliğini azaltmaya yönelik yeni araştırma faaliyetleri yürütür ve çevreye verilen zararı en aza indirmeye gayret gösteririz. Felsefemiz, kullanım amacına uygun ürünler sunmak, malzemelerin sürekliliğini sağlamak, maliyet ve çevre üzerindeki etkileri en aza indirmektir. Perakende sektörünün ihtiyaçları değiştikçe Bayramoğlu, atık sorunlarını göz önünde bulundurarak uygun fiyatlı ve çevre dostu çözümler sunmak üzere ticari ortaklarımızla yakın işbirliği içerisinde çalışmaktadır.

Çevreyi Koruyoruz

Çevrenin ve iş faaliyetlerimizin korunmasına yönelik risklerin önüne geçecek yeni teknoloji ve yöntemleri belirleyerek, bunları ilgili prosedür ve acil durum planlarına da uyguluyoruz.

Daha Temiz Bir Gelecek

Bayramoğlu olarak biz, sürdürülebilir ve açık-uçlu bir gelecek inşa etmek için faaliyetlerimizi yürütürken çevreye verdiğimiz etkileri en aza indirmeye yönelik her türlü tedbiri alıyoruz.

Geri Dönüşüm Yaşamdır

Dünyamızı Seviyor, Geri Dönüşümü Destekliyoruz. Yeniden kullanılabilir ham madde elde edebilmek için atıklarımızın önemli  bir kısmını geri dönüştürüyoruz.

bottom of page